17.3.2018 11:17
Přeskočit na navigaci
předchozí 1-56-1011-12 další
Profesní vzdělávání v oblasti personálního managementu pro malé a střední podniky ve Středočeském kraji
Cílem projektového záměru je zajištění rozvoje a zlepšení kvality profesního vzdělávání pro pracovníky, kteří se v malých a středních podnicích zabývají oblastí lidských zdrojů. Vzdělávací program si klade za cíl být tzv. „ušitý na míru“ pro potřeby malých a středních podniků ve Středočeském kraji.

 

Centrum dalšího rozvoje regionu Kladno CEDR-K

Projekt je zaměřen na vybudování a zprovoznění Centra dalšího rozvoje kladenského regionu, které bude zabezpečovat další vzdělávání, včetně poskytování poradenských a informačních služeb. Zaměření centra je orientováno zejména na posílení malých a středních podniků a na zvýšení zaměstnanosti v regionu.

 

Rozvoj lektorských kapacit ve školách pro další vzdělávání klíčových kompetencí

Projekt vychází z poptávky po dalším vzdělávání - zejména v oblastí informační, jazykové a malého podnikání - souhrnně nazývaných jako tzv. tržní gramotnost. Základní filozofií předkladatele projektu je využívání volných kapacit pedagogů a učeben. Projekt poskytuje učitelům výuku v oblasti andragogiky, projektového řízení, AJ a NJ v komerční sféře a dále kurzy rozšiřující informační gramotnost.

 

Rozvoj příspěvkových a rozpočtových organizací (ROPO), nestátních neziskových organizací(NNO) a akciových společností (A.S.) zřizovaných Středočeským krajem

Cílem projektu je vytvořit pro potřeby žadatele nový druh poradenského produktu, který bude dále využívat pro rozvoj příspěvkových a rozpočtových organizací, NNO a akciových společností zřizovaných Středočeským krajským úřadem.

 

Vývoj metodiky profesních modularizovaných vzdělávacích programů

Hlavním cílem projektu je vývoj metodiky tvorby modularizovaných vzdělávacích programů v oblasti dalšího vzdělávání. Na hlavní cíl navazují vzdělávací semináře k využití modulového systému při tvorbě vzdělávacího programu a realizaci dalšího vzdělávání. Vyškolení pracovníci se pak dále budou zabývat vývojem modularizovaných vzdělávacích programů zaměřených již na konkrétní oblasti průmyslu a oblast sociální (sociální práce v terénu).

 

předchozí 1-56-1011-12 další

 © 2018 Středočeský kraj, Zborovská 11, Praha 5, PSČ 150 21

|
|