25.2.2018 8:45
Přeskočit na navigaci

Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

CZI s.r.o., jako tvůrce municipálního webového portálu Středočeského kraje, prohlašuje, že tyto stránky se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) i WCAG 1.0.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Používání kaskádových stylů lze vypnout pomocí odkazu Vypnout CSS v (styly jdou poté opět zapnout). Tato funkčnost potřebuje mít funkční cookies v prohlížeči.

Klávesové zkratky

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] - úvodní strana
[alt + 2] - telefoní seznam pracovníků úřadu
[alt + 3] - napište nám
[alt + 4] - vyhledávání
[alt + 5] - mapa serveru

Czi s.r.o. (www.czi.cz) je přední český dodavatel e-business softwaru a řešení, které vyvíjí a dodává na základě speciálních potřeb zákazníků především pro průmysl, obchod a státní správu. Pevně věříme, že výsledkem tohoto přístupného portálu (z dílny CZI s.r.o.), je maximální pohodlí uživatelů stránek a možnost jejich plného využití a dostupnosti pro všechny návštěvníky bez rozdílu.

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků.

 © 2018 Středočeský kraj, Zborovská 11, Praha 5, PSČ 150 21

|
|