23.10.2017 15:15

Další profesní vzdělávání pro všeobecné sestry a ostatní nelékařské profese zdravotnických zařízení – Středočeský kraj

Firma EuroProfis realizuje v průběhu roku 2007 ve spolupráci s firmou Linet a Českou asociací sester vzdělávací projekt Další profesní vzdělávání pro všeobecné sestry a ostatní nelékařské profese zdravotnických zařízení. Jedná se o pilotní vzdělávací akci, v rámci které bude v průběhu roku 2007 proškoleno 120 všeobecných sester ze Středočeského kraje - zejména z ON Kladno a ON Kolín, které jsou také partnery projektu.

Cílem projektu

Cílem je seznámit cílovou skupinu se škálou nabízené zdravotnické techniky, jejími vlastnostmi a parametry, jejím vlivem na péči o pacienta a jeho zdravotní stav a konkrétní využití této zdravotnické techniky v praxi.

Vzdělávací program tvoří 3 moduly:

1. Mobilizace pacienta

2. Hospitalizace pacienta a jeho bezpečnost